Фільм Будинок завтрашнього дня (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі американської драми «Будинок завтрашнього дня онлайн» історія великого архітектора Фуллера. При створенні нових об’єктів він керувався ідеєю, згідно з якою потрібно берегти природні ресурси. Він прагнув розробляти унікальні споруди, використовуючи при цьому мінімум природного матеріалу. В одному з таких футуристичних будинків живе літня жінка та її онук, якого вона виховувала з дитинства. Вони організовують екскурсії в своє житло, щоб переконати людей задуматися про майбутнє Землі.

Себастьян виховувався на прекрасному спадщині Баки. Підліток керується його ідеями і планує змінити Землю в кращу сторону, він відкритий великих звершень. Одного разу під час екскурсії у його бабусі стався інсульт, і жінка потрапила в лікарню. Під час інциденту герой знайомиться з хлопцем на ім’я Джаред, та розуміє, які вони різні.

Манірний Себастьян і прямолінійний, простакуватий підліток готові відкрити для себе незнайомий раніше світ. Фільм Будинок завтрашнього дня (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пітер Ливолси
В ролях: Ейса Баттерфілд, Алекс Вулф, Нік Офферман, Мод Апатоу, Еллен Берстін, Фред Армисен


загрузка...