Основні події відбуваються в повітовому прибережному британському містечку. Тут живуть консервативні люди, яким до книжкових магазинів немає ніякого діла. Сюди в кінці п’ятдесятих років минулого століття переїжджає симпатична жінка — вдова Флоренс Грін. Вона рано втратила чоловіка, але при цьому залишилася яскравою і привабливою жінкою. Тут вона придбала нічим не примітний будиночок, який знаходився в жалюгідному стані. Жінка його відреставрувала і перетворила в книжкову крамницю. Вона продає відомі літературні шедеври, такі як «Лоліта» і «451 градус за Фаренгейтом».

Ось тільки городяни дуже рідко заходять до неї за покупками. Її підтримує лише місцевий вдівець, містер Брандиш. Вони стали справжніми друзями. Так головна героїня Флоренс Грін, втративши чоловіка на війні, прагне втекти від спогадів, що терзають душу. Для цього вона перебирається в тихе містечко на березі, де відкриває власний книжковий магазин. Правда література, яку пропонує потенційним покупцям міс Грін, здається надто екстравагантною для консервативного англійського читача. Однак у місті є і той, хто підтримує Флоренс в її поглядах.

Містер Брандіш теж переживає важку втрату і шанує заборонені книги. Чи стануть герої позбавленням один для одного? Фільм Букшоп / Книжковий магазин (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ізабель Койшет
Актори: Емілі Мортімер, Білл Найі, Хантер Тремейн, Хонор Кніфсі, Майкл Фіцджеральд, Френсіс Барбер, Рег Уїлсон, Джеймс Ленс, Патріша Кларксон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress