Фільм Бумер (2003) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Четвірка закадичних друзів заробляє на життя рекетом. Одного разу хлопці потрапляють у неприємну ситуацію на дорозі. Цей конфлікт закінчується перестрілкою в придорожньому кафе, у результаті розбірок один з приятелів вбиває бандита з ворожої угруповання. Помітивши за собою погоню, герої вирішують тимчасово сховатися в безпечному місці. Здогадавшись, що номерні знаки їхніх особистих автомобілів вже відомі переслідувачам, Дімон, Кілла, Рама і Кіт домовляються виїхати на нещодавно викраденому «бумері». Втікачі поспіхом залишають місто на чужому BMW, не встигнувши перебити реєстраційні номери на двигуні.

Незабаром хлопці виявляють, що в метушні ніхто з них не здогадався прихопити з собою готівку. Останні гроші хлопці віддали в якості хабара працівнику ДАІ, який зупинив автомобіль на виїзді з міста. Тепер товаришам по нещастю нічим навіть заплатити за бензин. Якийсь Макс, старий друг Дімона, ухитряється передати по радіо шокуюче повідомлення – за пасажирами «бумера» полюють люди зі спецслужб. Фільм Бумер (2003) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кіт, приголомшений цією звісткою, зв’язується по телефону зі знайомим «силовиком» Кирилом і дізнається, що в кафе Кілла застрелив співробітника ФСБ, впроваджений в банду. Приятелі розуміють, що відтепер їх життю загрожує смертельна небезпека.

Режисер: Петро Буслов
В ролях: Володимир Вдовиченков, Андрій Мерзлікін, Максим Коновалов, Сергій Горобченко, Яна Шівкова, Людмила Полякова, Анастасія Сапожнікова, Василь Сєдих, Євген Крайнов, Олексій Зайцев


загрузка...