Фільм Це чортове серце (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Це чортове серце онлайн – це картина, в якій розповідається про двох людей, чиї життя несподіваним чином перетнулися і на якийсь час вони стали практично нерозлучні. А тепер про все по порядку. Одного з героїв звуть Ленні. Йому майже 30 років, так що він вже дорослий чоловік, який повинен був би бути самостійним, але він все ще живе за рахунок свого батька. Герой звик, що тато в будь-який момент може підкинути грошенят, бо продовжує марнувати життя і не турбується про своє майбутнє. Він схожий на підлітка, а не на дорослого чоловіка – тусується в клубах, знайомиться з дівчатами, витрачає свої гроші направо і наліво…

А Девіду всього лише 15 років, але він вже відчуває себе якимось старим, якому нічого не можна робити. Справа все в тому, що у хлопчини вроджений порок серця, тому він змушений жити дуже обережно, не роблячи різких дій і не переживаючи якихось яскравих подій. Але хіба може людина в такому віці не прагне до чогось нового і цікавого? Фільм Це чортове серце (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Звичайно ж, Девіду хочеться бути звичайним хлопцем і робити все те, що роблять і його однолітки, хоч йому цього і не можна. Знайомство цих двох хлопців відбувається несподівано для них обох.

Режисер: Марк Ротемунд
В ролях: Еліас Ембарек, Філіп Шварц, Надина Вріц, Юрген Тонкель, Уве Пройсс, Ліза Бітер


загрузка...