Фільм Це тільки мій світ (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чи Джо-ха в минулому був чемпіоном з боксу, а тепер він змушений перебиватися випадковими заробітками і ночувати в магазині коміксів. Головного героя «Це тільки мій світ» ще в ранньому дитинстві кинула рідна мати. Одного разу він зустрів її вже в літньому віці. Жінка вмовила свого сина повернутися додому, і Лі піддався на її вмовляння. У рідному домі він зустрів молодого хлопця, якого звуть Джин-тхе. Виявляється, це молодший брат нашого героя, який є аутистом другого ступеня. При цьому він дуже милий молодий чоловік і до того ж геніальний піаніст-самоучка.

Чи Джо-ха був професійним боксером, але тепер колишній чемпіон переживає не найпростіший період в житті. У нього немає нормальної роботи, він перебивається різними випадковими підробітками, в тому числі, і в магазині коміксів. Він проводить тут ночі, тому що йому особливо нікуди податися. Одного разу Чи Джо-ха зустрічає свою стару матір, яка не займалася його вихованням і залишила ще зовсім маленьким. Вона пропонує йому деякий час пожити в її квартирі, і Джо-ха змушений погодитися. Фільм Це тільки мій світ (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Більше йому нікуди діватися. Перебравшись до матері, він знайомиться зі своїм молодшим братом Джин-тхе, який володіє видатним музичним талантом. Є тільки одна проблема – його брат страждає аутизмом.

Режисер: Чхве Сон-хен
Актори: Лі Бен хон, Юн Е-джон, Пак Чон-хв, Мун Сук, Чхве Ри


загрузка...