загрузка...


Прикінцеві зйомки чергової розважальної програми підходили до кінця. З численних красунь, які мріють стати обраницею олігарха, залишилося дві. Наречений впевнено підійшов до Бренди. Урочиста шлюбна церемонія в оточенні родичів молодят обіцяла викликати чимало сентиментальних сліз. Несподівано в руках відкинутої претендентки з’явився пістолет. Перший постріл пронизав серце, вчинила невірний вибір мільйонера. Спроби умовити збожеволілу припинити кровопролиття виявилися безуспішними. Що знаходиться в неосудному стані оператор не припиняв знімати.

Чорнява Джессіка засунула стовбур в рот і вистрілила. Бризнувшей на об’єктив камери кров змусила завмерлих перед екранами глядачів здригнутися. У наступних інтерв’ю пригнічений провідний звинувачував у трагедії організаторів, стравити учасниць. Після таких слів залишалося чекати негайного наказу про звільнення. На скликаному позачерговій нараді начальниця повідомила про піднявся до небувалих висот рейтингу телекомпанії. Підтверджений юристами факт відсутності кримінальної відповідальності давав можливість приступити до створення неймовірного проекту.

Відмова талановитого продюсера Сільвії і обуреного Адама від участі не зупиняв. Міс Каценберг вирішила дати зв’язаною зобов’язаннями контракту професіоналам час на роздуми. Фільм Це – ваша смерть (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джанкарло Еспозіто
У ролях: Фамке Янссен, Джош Дюамель, Сара Уейн Келліс, Джанкарло Еспозіто, Кейтлін Фіцджеральд, Чела Хорсдел, Кріс Елліс, Джоанна Ньюмарк, Джіллз Пентон, Люсія Уолтерс

загрузка...