Головний герой представленого драматичного кінофільму «Це всього лиш кінець світу» чудовий, який прославився письменник. Луї давно залишив рідний дім і працював в чужій стороні, майже не підтримуючи контакт з родичами. Він був відсутній довгих дванадцять років, і тепер має намір повернутися на батьківщину. Справа в тому, що головному герою картини лікарі поставили страшний діагноз, і жити йому залишилося лічені місяці.

Він бажає возз’єднатися з родиною, розповісти їм про проблему, домогтися з боку родичів співчуття і розуміння, але зробити це буде не зовсім просто, адже існує ряд перешкод, необхідних подолати. Кожен з родичів головного героя давно живе власним життям, зовсім не цікавлячись проблемами інших. У них просто немає часу зупинитися і вислухати свого співрозмовника, а ще важче зібрати їх усіх разом, щоб кожному не розповідати про прогресуючу хворобу. Фільм Це всього лиш кінець світу (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи зуміє успішний письменник достукатися до сердець рідних людей, знайти потрібних слів, щоб вони його вислухали, або йому потрібно залишити цю затію і прожити дні, що залишилися в своє задоволення? © baskino-z720.ru

Режисер: Ксавье Долан
В ролях: Маріон Котійяр, Леа Сейду, Стефан Дюбо, Гаспар Ульель, Наталі Бай, Венсан Кассель, Артур Коулірд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress