Фільм Це життя для тебе (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Лука, безумовно, обдарована людина, що проявлялося з самого його народження. На щастя героя, йому пощастило народитися в заможній родині, де його самого і дарований талант, розвивали всіма силами. Свою любов, він проявив до музики, що виражалася через гру на піаніно. І не даремно рідні, так дбали про хлопчика. Адже розвиток його навичок, зробило вміння гри, справжнім талантів. Всі слухачі, критики і майстри музичного справи, пророкували йому славне майбутнє. І до своїх двадцяти років Лука довів, що всі вони були праві. А зміг зробити це через міжнародний конкурс піаністів, в якому здобув незаперечну і блискучу перемогу.

Тепер, перед ним відкритий цілий світ, що буде наповнений музикою, але на жаль, доля розпорядиться інакше. Відразу після конкурсу, молодої Цибулі, потрапляє у важку аварію і назавжди позбавляється можливості ходити. Звичайно ж, така втрата для молодої людини, це найбільший удар по його станом. Він не може більше грати, вважаючи, що життя на цьому і закінчилася. На його щастя, в реабілітаційному центрі, Цибулі познайомиться зі своїм однолітком, Родериком.

Він знаходиться в ще гіршому становищі. Адже Родерік, не може ходити, а разом з цим, рухається до своєї неминучої смерті, але саме з цього, він знає справжню ціну життя. Фільм Це життя для тебе (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Шерон фон Витерсхайм
В ролях: Костя Улльман, Хиннерк Шенеман, Фріц Карл, Катя Вайценбек, Ян Ніклас, Марі Колбін, Шайєнн Рашінг, Бьерн Казапьетра, Ларс Рудольф, Марлон Киттель


загрузка...