У центрі сюжету драматичної кінокомедії знаходиться підліток на ім’я Дін, який живе в невеликому американському містечку. Люди, які нічого не знають про це місце, вважають містечко втіленням американської мрії, однак головний герой знає, що це не так. Історія хлопця починається в той момент, коли його кращий друг, який є наркодилером, кінчають життя самогубством. Він вішається у власній спальні, і Дін розуміє, що торговець десь сховав наркотичні речовини. Головний герой не збирається шукати схованку, але незабаром відбувається подія, яка руйнує всі його плани і перевертає життя з ніг на голову.

Троє однокласників Діна вирішують викрасти його молодшого брата, щоб головний герой заметушився і спробував знайти наркотики, що належать його загиблому другу. В цей самий момент і починаються неймовірні пригоди підлітка. Дін розуміє, що знайти схованку буде неймовірно складно, але у нього немає іншого виходу. Він намагається обшукати будинок свого колишнього друга, але терпить нищівну поразку.

Так чи зможе головний герой досягти бажаної мети і вирватися свого молодшого брата з пастки? На що доведеться піти хлопцю заради порятунку близької людини? Фільм Чамскраббер (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ар’є Позин
В ролях: Джеймі Белл, Камілла Белль, Еллісон Дженні, Рейф Файнс, Джастін Чатвин, Лу Тейлор Пуччі, Томас Кертіс, Вільям Фіхтнер, Ріта Вілсон, Гленн Клоуз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress