Марко Монтес — тренер з баскетболу, який працює другим тренером важливою команди ACB (іспанська національна баскетбольна ліга), але насправді він спалений всередині себе у професійному житті, а також в особистому житті, перетворюючи його в зарозумілого і поганого, вихований чоловіка. Під час гри ACB, обговорення з першим тренером викликає інцидент, і він звільнений зі стадіону. Пізніше Марко, абсолютно п’яний, з небажанням розбиває свою машину про поліцейське авто, в результаті його арештовують.

У ході судового розгляду суддя змушує Марко вирішувати: сісти у в’язницю на 2 роки або пройти 90 днів на громадські роботи. Несподівано Марко змушений тренувати баскетбольну команду під назвою «Лос Амігос» («Друзі»), утворену людьми з розумовими вадами Мануелем, Пакіто, Хесусом, Серхіо, Фабіаном, Хуанмой, Беніто, Марін і Колантес а допомагав старий Хуліо, соціальний директор центру, де вони зустрічаються.

У той же час Марко намагається врятувати свій шлюб з Сонею, жінка втомилася від постійних виправдань, пов’язаних з дитиною… Фільм Чемпіони (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хав’єр Фессер
Актори: Хав’єр Гутьєррес, Хуан Франсиско Маргальо, Хосе де Місяць, Серхіо Олмо, Хесус Відал, Глорія Рамос, Альберто Нієто Феррандес, Хуліо Фернандес, Хесус Лаго

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress