Фільм Черево кита (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет даної роботи закручений навколо двох абсолютно різних людей, у яких долі по-різному склалися трагічно. Головних героїв «Черево кита» звуть Джоуї і Рональд. Ці двоє вирішують об’єднатися в дружну команду, щоб обчистити продажного політикана і відновити справедливість. Наші герої прекрасно усвідомлюють, що грають практично з вогнем, але і зворотного шляху у них вже немає. Ретельна підготовка до зухвалого пограбування пройшла успішно — тепер пора реалізовувати свій план в дію. Час ікс пробив. Джоуї і Рональд повинні змінити свою долю тут і зараз.

До них дійшла інформація, що директор цієї установи не відрізняється добропорядністю і давно провертає протизаконні махінації, обманюючи державу. Для відмивання незаконно знайденої готівки директор використовує шахрайський трюк з ігровими автоматами. Фільм Черево кита (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ретельно вивчивши обстановку і продумавши черговість дій по здійсненню великої крадіжки, новоявлені злочинці впевнено переступають до роботи, не сумніваючись в успіху.

Режисер: Морган Буш
Актори: Арт Паркінсон, Майкл Смайлі, Льюїс МакДугалл, Пітер Кунан, Пет Шорт


загрузка...