загрузка...


Абель молодий парижанин, який є справжнім чарівним красунчиком. Він справжній романтик і вже тривалий період мріє відновити відносини з чарівною Маріанною, яка в минулому зволіла йому Поля. Але з тих пір багато чого змінилося, і Поль помер за дивних обставин. Тепер у Абеля знову була відкрита дорога до серця чарівної жінки, і він мав намір скористатись цим подарунком долі сповна. Однак у головного героя була серйозна перешкода в особі чарівної юної Єви, яка була сестрою Поля. Дівчина була закохана в Абеля, і сподівалася, що зуміє звернути його увагу на себе. Але здійснити задумане було нелегко, адже Маріанна вже затіяла свою гру.

Таким чином сформувався справжній любовний трикутник, і ніхто не збирався відмовлятися від намічених планів. Абель був у сум’ятті і не знав, що робити в подібній непростій ситуації, адже у чоловіка були серйозні проблеми. Але в підсумку він вирішив змінити стан речей в кращу сторону, поговоривши з двома прекрасними особами.

До чого приведуть взаємини між Абелем, Євою і Маріанною? Адже в пориві пристрасті вони були готові на безрозсудні вчинки. Фільм Чесна людина (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Луї Гаррель
Актори: Луї Гаррель, Летиція Каста, Лілі-Роуз Депп, Джозеф Енджел, Діан курс, Владислав Галардо, Бакарі Сангаре, Кьяра Каррьер, Дали Бенссалах, Артур Ігуаль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress