Фільм Чесний чоловік (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Він працює журналістом, справа це любить, а ще він любить свою дівчину Маріанну. Вони вже давно разом, в їх відносинах все добре і стабільно. Герой вважає себе цілком щасливою людиною, у якого вже є все, що потрібно і про що він колись мріяв. Він і не здогадується, що попереду його чекає серйозний удар, оговтатися після якого буде дуже непросто. А завдасть його та, кому він беззастережно довіряє. Близька людина завжди б’є сильніше В один з днів Маріанна повідомляє Абелю, що вагітна. Ця звістка дуже радує молодої людини, але щастя триває недовго, оскільки кохана шокує його правдою про те, що батьком дитини є не він. Для Абеля це просто шок. Він не може повірити, що його кохана йому змінила з кимось іншим. Але ще одним шоком стає ім’я його суперника.

Виявляється, що Маріанна завагітніла від його кращого друга статі. Подвійний удар вибиває головного героя з колії надовго. В його голові просто не вкладається, що близькі люди виявилися зрадниками. Бачити їх і спілкуватися з ними він більше не може, бо йде, намагаючись забути про все і про них самих. Життя заново дивитися фільм чесна людина рекомендувати можна тим, хто любить мелодрами і драми з елементами комедії. Фільм Чесний чоловік (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На довгі роки Абель пішов у себе, намагаючись будувати життя заново. Але одного разу минуле, про яке він намагався навіть не згадувати, саме нагадало йому про себе. Молодий чоловік дізнався, що Пол помер.

Режисер: Луї Гаррель
Актори: Луї Гаррель, Летиція Каста, Лілі-Роуз Депп, Джозеф Енджел, Діан Курсей, Владислав Галард, Бакарі Сангаре, Кьяра Каррьер, Дали Бенссалах, Артур Игуаль


загрузка...