загрузка...


У маленькому провінційному містечку з населенням близько семи тисяч осіб існують два похоронних бюро. Оскільки кожна смерть на рахунку, власники цих фірм постійно конкурують один з одним. Один з них, ексцентричний Франк, був упевнений, що старовинний підхід до похорону викорінив себе, тому він для своїх клієнтів влаштовує поминки в різних кіно-жанрах, перетворюючи це сумна подія в розвагу. Ця затія здається нетактовною і недоречною для його колеги — простого і стриманого людини Бориса Плотса, що дотримується традиційних концепцій.

Одного разу імеенно до нього звернувся якийсь Х’ю-ріс Джонс, ця людина, що займає високу посаду в місті, готувався до поховання своєї матері. Радник був одружений на прекрасній і скромній жінці Бетті, в якій Борис дізнався свою першу шкільну любов. Вони не бачилися вже тридцять років, але всі ці роки він був вірний їй. Сама доля звела їх знову, Бориса зізнався своїй дамі серця в любові, і запропонував бігти разом з ним. Фільм Четверо похорону і одне весілля (2002) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незважаючи на те, що у цієї жінки був чоловік, він зраджував їй зі своєю секретаркою. Бетті давно не відчувала радості в житті і відразу погодилася на втечу. Разом з Борисом вони розробили незвичайний план — їй доведеться померти понарошку.

Режисер: Нік Харану
В ролях: Бренда Блетін, Альфред Моліна, Наомі Уоттс, Роберт П’ю, Крістофер Уокен, Лі Еванс, Ханна Хіггінс, Джошуа Дженкінс, Шон Філліпс, Менна Трасслер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress