загрузка...


Джині, намагається бути хорошою матір’ю і люблячою дружиною, але поки у неї це не виходить зробити. Вона, одержима кількома речами в житті. Ведучим прогнозу погоди, який розповідає нікому не потрібні речі і психологічним захворюванням. Останнє, тобто захворювання все частіше і частіше, туманить розум головної героїні. Але що робити? Доводиться якось ладити зі своїми припадками. Єдина людина в сім’ї, яка намагається знайти контакт з жінкою, є дочка. Знайти спільну мову з мамою, у якої кожен крок спонтанний, дуже складно.

Іноді просто хочеться піти на конфлікт з матір’ю, але дочка намагається терпіти всі примхи, які кожен раз намагається влаштувати кохана їй мама. Як їм вдасться разом ужитися з усіма проблемами, які є в даний час у обох героїнь? Що буде з мамою? Фільм Чим більше ти мене ігноруєш (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У центрі сюжету жінка по імені Джина, яка всіма силами намагається стати найкращою дружиною і матір’ю, але от тільки всі її спроби зводяться в нуль через погіршення психічного захворювання, а також зростаючої одержимістю ведучим прогнозу погоди на місцевому телеканалі. Тим часом її дочка наполегливо намагається знайти спільну мову з хворою матір’ю.

Режисер: Кіт Інгліш
Актори: Марк Едді, Шерідан Сміт, Елла Хант, Селлі Філліпс, Елізабет Карлинг, Шила Хенкок, Тоні Вей, Ріккі Томлінсон, Том Девіс, Клів Мантл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress