Коли Холлі приїхала до батьків на Різдво, вона зовсім не мріяла про романтичну пригоду. Просто дівчина вирішила провести сімейне торжество в звичній обстановці. Щоб хоч якось допомогти в бізнесі домочадцям, красуня приміряла чарівний наряд новорічного ельфа, коли працювала в невеликій торгової крамниці, яка належить родині. Саме там відбулася хвилююча зустріч дами з Ніком, який виконував в незвичайні дні обов’язки Санта Клауса.

Хлопець у химерному костюмі кудись запропастився, що змусило нову подружку організовувати пошуки, спираючись на формені чоботи, які залишилися від юнака. Чи знайде панянка свою долю? Холлі повертається додому на Різдво і вирішує попрацювати ельфом Санти у магазині своєї сім’ї, завдяки чому вона знайомиться з молодим Сантою Ніком і закохується в нього.

Коли Нік несподівано зникає, Холлі в стилі історії Попелюшки шукає його за допомогою єдиної зачіпки — чорних чобіт Ніка. І в підсумку, на Різдвяному Балу вони знаходять один одного. Фільм Чобітки Санти (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Shawn Tolleson
В ролях: Кармен Агірре, тім Біссет, Андреа Брукс, Гарі Чок, Крістіан Конвері, Роурк Крітчлоу, Найа Каммінс, Метт Хемілтон, Меган Хілті, Патриція Ісаак

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress