У центрі історії виявляється легендарна особистість на ім’я Кельвін Барр. Головний герой у часи Другої Світової війни брав активну участь на фронті, і зробив все можливе, щоб убити Адольфа Гітлера . Після закінчення військових дій чоловік пішов на заслужений спокій, де він розраховував насолодитися спокоєм і тишею. Але одного разу над країною нависає нова загроза, з якою необхідно боротися. Незабаром на героя виходять секретні агенти ФБР, сповіщають Кельвіна про те, що виявили якогось снігового людини, який розвіює смертельний вірус. Агенти ФБР розуміють, що одна людина тільки в силах битися з майбутньою загрозою, і їм стає Кельвін.

Головний герой з небажанням погоджується на виконання чергового завдання усвідомлюючи всю складність даної місії. Часу не було довго готуватися, тому ключовий герой вирушає в ті каря, де імовірно може перебувати снігова людина. Фільм Чоловік, який вбив Гітлера і потім снігову людину (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кельвіну доведеться подолати довгу дорогу через густі канадські ліси. Він розуміє, що може піддатися смертельного вірусу, але у Кельвіна немає іншого вибору, оскільки саме в його руках знаходиться подальше майбутнє всієї країни, а то й планети.

Режисер: Роберт Д. Кржиковски
Актори: Сем Елліотт, Ейдан Тернер, Рон Лівінгстон, Шон Бріджерс, Кейтлін Фіцджералд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress