загрузка...


Компаньйони Роберто і Ніколо займаються оптовим поширення кокаїну. Будівельний бізнес прикриває кримінальну діяльність братів з гірського селища, які зуміли організувати стійкий прибутковий бізнес. Замість Філіпа постачальником на континент великих партій неліквіду стає шановний Дон. Впливовий авторитет в приморському місті домовляється з італійськими гостями на білосніжній яхті. Підручні кримінального діяча на катері зустрічають покупців на пірсі для цілеспрямованої відправки гангстерів у вітальню комфортабельного судна, де нудиться в очікуванні важливий бос.

Після банківського переказу грошових асигнувань таємничий вантаж білого порошку потрапляє в Мілан. З таємничого складу кокаїн перекладається в коробки з ананасами, щоб на вантажівках кочувати безупинно по куточках сонячної держави. У рідному селі залишився старший брат наркодилерів Лучіано, що займається лікуванням худоби. Фільм Чорні душі (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Син ветеринара Лео не виносить розміреним провінційного життя, що веде до мирної нудної старості, самотності і туги. Після дикої витівки, пов’язаної з розстрілом рекламного щита бойовими зарядами, племінник лідерів мафії відправляється в Мілан.

Режисер: Франческо Мунци
В ролях: Марко Леонарді, Пеппіно Маззотта, Фабріціо Ферракане, Барбора Бобулова, Ганна Ферруццо, Джузеппе Фумо, Паскуале Ромео, Vito Facciolla, Аврора Кваттрокки, Карлос Бардем

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress