Фільм Чосонский маг (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Як відомо, епоха Чосон зачіпає творчий розум дуже багатьох людей. Було створено достатню кількість книг, кінострічок. Перед нами чергова історія, події якої як раз-таки зачіпають цей період. У головній ролі знімається одна молода дівиця – це принцеса династії, ім’я якої Чосон. Героїня дуже молода і красива леді. Настав той самий момент, коли Чосон віддають заміж на території сусідньої держави. Це зроблено з тією метою, щоб поправити політичну ситуацію. Чосон не доводилося бачити чоловіка, з яким доведеться жити поруч дуже довгі роки. Жінка почала збиратися, адже попереду її чекає небезпечна і далека дорога.

Зовсім випадковим чином відбувається знайомство з одним молодим чоловіком. Хлопець працює в цирку. У гарної дівчини ще не було таких глибоких почуттів любові. Але волею долі доведеться через це все пройти. Але радіти було рано, тому що шлях любові складається не зовсім гладко. Тут вже спостерігаються плітки і інтриги. Фільм Чосонский маг 2015 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Інші люди бажають втрутитися у відносини і насолити коханим. Як же надійдуть обидва героя? Вони повинні боротися за особисте щастя і не змінювати прийнятих рішень. Тільки таким чином, пара доб’ється успіхів в особистому житті…

Режисер: Пе-син Кім
В ролях: Ю Син-хо, Ара Го, Чо Даль-хван, Чо Юн-хі, Ген-ен, Пак Чхоль-хв, Сон Бен-хо, Лі Чхан-хун


загрузка...