загрузка...


Джанін була молода, красива, розумна і неймовірно підступна. Вона легко завойовувала заможних чоловіків, готових заради дівчини на все. У героїні був план, якого вона неухильно дотримувалась. В ньому не було місця тривалих, серйозних стосунків. Красуня грабувала своїх женихів, забирала собі гроші, коштовності і навіть нерухомість. Так вона надійшла і з Дерріл, керуючим фінансовим фондом. Симпатичний, перспективний лондонський банкір безоглядно закохався. Заради майбутньої заручин щасливий закоханий привіз дівчину на свою віллу.

Те, що сталося далі, чоловік ніяк не міг припустити. Ніжна наречена підвезла його на машині до обриву і скинула вниз, у воду. За її задумом, смерть Деріла повинна була виглядати як нещасний випадок. Але чоловікові вдалося вижити і вибратися на берег. Насилу герой видерся по прямовисній скелі вгору.

Йому належало пройти пустелю під палючим сонцем, в той час як Джанін прохлаждалась у його басейну, попиваючи мартіні. Фільм Чудовий вбивця (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Річард Харрісон
В ролях: Пітер Кадвелл, Рубен Кроу, Сантана Муноз, Девід Пауелл, Антоніо Мараскаль Перес, Маркус Петрі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress