загрузка...


Міському жителю Денису все дарма. Хлопець живе, як йому хочеться, незважаючи на закон, мораль і думки інших людей. Головний герой займається нелегальним бізнесом, контрабандою, від чого і отримує основний дохід. В черговий раз, переганяючи автомобіль клієнта, хлопцеві доводиться зупинитися в занедбаному селищі під назвою Чунгул, що в Запорізькій області. Машина зламалася і вимагає ґрунтовного ремонту.

Денис ще не знає, що виїхати з цього селища не вдасться, навіть якщо він зможе полагодити свій автомобіль. Вся справа в тому, що за порядком в Чунгуле стежить місцевий маг, який вимагає з кожного чужинця своєрідну грошову мито, тільки отримавши яку маг відпускає непрошеного гостя. Дурниці, невиправдане марновірство і вигадка? Так чи інакше, а Денису доведеться несолодко. Додатково до всього, юна дочка мага закохується по вуха в головного героя. © baskino-z720.ru

Тепер Денису доведеться заплатити подвійну ціну, яка не вимірюється грошима… Фільм Чунгул (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 1080.

Режисер: В’ячеслав та Олександр Альошечкіни
В ролях: Богдан Юсипчук, Анна Гуляєва, Георгій Поволоцький, Віктор Демерташ

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress