загрузка...


Головні героїні фільму «Чувак» чотири дівчинки, які навчаються в школі. За роки навчання вони стали нерозлучні і дуже близькі. Вони повністю довіряють один одному і діляться секретами. Кожна з них боялася навіть думати, про те що їй належить перебувати далеко від подруг. Але наближався час випускного, а за ним і шлях у доросле життя з безліччю проблем. І ось коли до кінця школи залишаються лічені тижні, подруги вирішують провести так, щоб ні одна з них про це не забула. Кожен день вони ходять в клуби і відвідують галасливі вечірки, разом з цим дівчата не відмовляються від легких наркотиків і алкоголю.

З кожним днем героїні розуміють що дитинство скоро закінчиться і все це доведеться забути, тому вони впевнені що зараз повинні відриватися по повній. Але при цьому не перестають залишатися найкращими подругами на світі. А багато хлопців в їх віці бачать в чарівних дамочках тільки об’єкт сексуального задоволення. Фільм Чувак (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Попереду на них чекає зустріч з новими друзями. Не уникнути і неприємностей, які будуть чекати їх за кожним кутом. Але все це наступити тільки влітку і з початком нового навчального року. А поки є час відірватися по повній.

Режисер: Олівія Милч
Актори: Люсі Хейл, Алекс Вулф, Олександра Шиппі, Остін Роберт Батлер, Брук Сміт, Колтон Данн, Кетрін Прескотт, Клаудія Дурмит, Естер Повицки, Джек МакБрайер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress