Фільм Чуже небо (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У сюжеті представленої кінострічки перебуває подружжя, яка емігрувала з Польщі і тепер проживає на території Швеції. Імена головних героїв – Басі і Мареку. Їх постійно переслідують різні випробування: доводиться адаптуватися на новому місці проживання, місцева соціальна служба також не залишає їх у спокої. За її словами, родина не може повноцінно займатися вихованням дитини через побуту. У героїв є дочка по імені Уле, якій виповнилося 9 років. Через невинної брехні, відносини починають поступово псуватися. Коли пара починає розбиратися у власному конфлікті, повністю забуває про дитину.

Тому співробітники соціальної служби миттєво реагують на такі обставини. З урахуванням того факту, що сім’я прибула зі Швеції, а це зовсім інша країна, працівники соціальної служби приймають рішення забрати доньку Уле в притулок. Батьки починають усвідомлювати, що здійснили велику кількість помилок. Тепер треба все ретельно обдумати і знайти спосіб, щоб забрати дитину назад додому.

Якщо незабаром вони не зроблять цього, тоді Уле може відправитися до інших прийомним батькам. Чи вдасться сім’ї відновити власну репутацію? Фільм Чуже небо (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даріуш Гаєвський
В ролях: Агнешка Гроховска, Бартломей Топа, Барбара Кубяк, Ева Фрелинг, Таня Лорентцон, Герхард Хобберсторфен, Ян Енглерт, Jotarkka Ahjokoski, Alexandra Alegren, Майя Барелковская


загрузка...