загрузка...


Чьямбра онлайн — це історія про хлопця, який відчайдушно хоче здаватися дорослішими, ніж він є насправді. У центрі сюжету перебуває підліток на ім’я Піо Амато. У нього не найлегша життя, але ще й не найскладніша, адже є люди, яким живеться значно гірше. Проживає юний герой разом зі своєю сім’єю в Калабрії, де знаходиться невелика циганська громада, частиною якої Піо і є. Йому 14 років, але, як і багато інших підлітки, йому вже хочеться бути дорослим, щоб мати свободу робити все те, що роблять дорослі люди, на його думку.

А поки він це все теж робить, тільки не так відкрито — курить, п’є і на диво спокійно ходить по вулицях між районами, які налаштовані вороже по відношенню один до одного. Піо відноситься до громади, яку називають Чьямбра, а по сусідству від неї знаходиться італійська і африканська, в якій живуть біженці. Найдивовижніше, що головний герой є одним з небагатьох щасливчиків, яким вдається без проблем ходити між цими громадами, які не встревая ні в які конфлікти і не опиняючись жертвою чиєїсь жорстокості. У хлопця є старший брат, на яких він іде буквально по п’ятах.

Козімо знає всі правила виживання на вулицях міста, тому може поділитися з молодшим своїм досвідом і навчити його багато чому. Фільм Чьямбра (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Йонас Карпіньяно
В ролях: Піо Амато, Koudous Seihon, Damiano Amato, Francesco Pio Amato, Iolanda Amato, Patrizia Amato, Rocco Amato, Susanna Amato

загрузка...