У самому серці міста Хоуі-підліток, який бореться з дорослішанням. Він має справу зі своїм молодшим братом Саймоном і спостерігає, як його батьки, Карла і Тому справляються з їх поступовим відчуженням, стаючи скривдженим. В школі з-за руки не дозволяє йому ходити в спортзал. Він приєднується до Ліндсі в бібліотеці, намагаючись з усіх сил уникнути її очевидного захоплення ним. Щоденні поїздки на автобусі — все, заради чого живе Хауї, поміщаючи його близькість до одеси, таємничої незнайомки, якої він одержимий, намагаючись грати невимушено, спостерігаючи за кожним її рухом.

Сподіваючись якимось чином привернути увагу дівчини, незважаючи на різницю у віці, Хоуї втрачає фокус на решті частини своїх пріоритетів, щосили намагаючись зрозуміти зміст своїх почуттів, що приводить його в скрутний стан розуму, оточене іншими, також намагаються працювати над своїми комунікативні навички в бурхливі емоційні часи. Він постійно думає про дівчат, про перший статевий зв’язок і романтику. Хаві практично щодня бачить в автобусі одну і ту ж жінку. Фільм Ці непомітні миті (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Наш герой захопився їй настільки, що забув все на світі. Він ніяк не може перебороти себе, щоб впоратися з цим нещастям. Ці постійні зустрічі з цією приємною жінкою ускладнюють і без того бурхливий юнацький вік підлітка.

Режисер: Мелісса Б. Міллер
В ролях: Моллі Рінгуолд, Джеміма Керк, Харлі Куїнн Сміт, Брайан Д’арсі Джеймс, Брендан Мейер, Девід Джозеф Крейг, Роско Орман, Салена Куреші, Сем Маккарті, Спенсер Гранезе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress