загрузка...


В престижний навчальний заклад надходить черговий вихованець. На перший погляд він є звичайним хлопцем, який нічим не відрізняється від численних однолітків. Але екстравагантний юнак по імені Біллі Блум любить проводити експерименти і шокувати здивоване шкільне співтовариство. Одного разу він приходить на заняття в образі сексапільної дівчини. Своїм виглядом він дає зрозуміти оточуючим людям, що відчуває себе повноцінною жінкою. Учні і вчителі шоковані подібною витівкою. Вони вважають цей вчинок невартим і вимагають виключити хлопчика з елітної школи.

Але Біллі не зупиняється на досягнутому, він гне свою лінію і не визнає жодних авторитетів. Він підготував гідну відповідь всім недоброзичливцям, які організували на нього цькування. Незважаючи на загальне невдоволення, він приймає рішення висунути свою кандидатуру на конкурс «Королева шкільного балу». Фільм Цирк виродків (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він ставить собі за головну мету — стати володарем заповітної корони і довести вимогливій публіці, що кожен волелюбна людина має право вибору і не зобов’язаний жити у відповідності з надуманими законами. Головний герой піде на багато що, щоб донести свою позицію до потенційних слухачів.

Режисер: Труді Стайлер
В ролях: Ебігейл Бреслін, Анна-Софія Робб, Алекс Лоутер, Лаверн Кокс, Бетт Мідлер, Йен Нельсон, Вілла Фицджералд, Мікі Самнер, Селія Уестон, Майкл Парк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress