загрузка...


Невеликий бізнес сім’ї Вест приносив постійний дохід. Понад двадцять років мати перевозила на судні туристів. Охочих оглянути засніжені краси Аляски завжди вистачало. Підросли сини надавали посильну допомогу. Після смерті жінка залишила дітям у спадок катер і можливість займатися вигідною справою. Зазначене в заповіті майно дозволяло продовжити роботу і безбідно жити. Легковажний старший син, любитель гучних вечірок і випивки, міг за вечір спустити тижневу виручку. Безтурботний Майлс не замислювався про майбутнє.

Спроби молодшого осадити гуляку не діяли. За три роки спадкоємці примудрилися влізти в борги, нерідко пропускаючи оплату зобов’язань. Чотиримісячна прострочення платежу за ліцензію призупинила сімейну діяльність. У заставу взято судно. Конфісковану власність можна повернути, погасивши великий внесок протягом місяця. Роздумуючи про рішення непростої проблеми, в голові одного з братів виникають протизаконні махінації. Членоушкодження з метою виплати страхового відшкодування відпадає. Почута історія про заблукав в лісі людину, наштовхує на чергову авантюру. Вихід із ситуації простий і очевидний. Необхідно інсценувати чию-небудь пропажу в довколишніх горах. Проведення рятувальної операції, що розбурхують громадськість зведення і подальша публікація спогадів про поневіряння в лісовій глушині допоможуть назбирати необхідну суму до призначеного терміну. Затятий альпінізмом Ліам, знає всі місцеві стежки, на роль кандидата не підходить.

Залишається генератор ідеї Майлс. Хлопець повинен отримати кілька уроків з виживання в екстремальних умовах, щоб дістатися до надійного укриття. Розроблений план продуманий досконально. Ніхто не припускав, що недосвідчений новачок зіб’ється з наміченого шляху. Фільм Цукрова гора (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Річард Грей
Актори: Джейсон Момоа, Кері Елвіс, Ганна Хатчисон, Мелора Уолтерс, Джон Карна, Дрю Рой, Хейлі Уебб, Шейн Цвинер, Стів Музакіс, Кроуфорд Вілсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress