Фільм Дабл трабл (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Радіостанція, власницею якої є бізнес леді Олександра Рустамовна, досить популярна в столиці, за межами Садового кільця, навіть окружної магістралі. Цивільний чоловік Роман, який зумів іскрометною імпровізацією зацікавити вдячну публіку, є остовом створеної меценатами та спонсорами конструкції. Мільйони слухачів мріють в прямому ефірі опинитися в чарівному світі гострот і реготу. Діджей несе в маси позитивний настрій і анекдотичні шпильки. Черговий жарт стає для Романа важким тягарем відповідальності. Незаконнонароджена дочка з онуком з’являється на порозі престижної квартири після чергового прямого ефіру.

Здивований батько надає кров родичам. Новоявлений Дід змушений миритися з пустуном, що розбив кувалдою цінну вазу. Шибеник не вгамовується, влаштовуючи в оселі раскардаш і хаос. Щоб перенаправити руйнівну енергію малюка, люблячий дідусь водить шибеника на каруселі і боулінг. Скейт стає улюбленим предметом шаленого пустуна. Двадцятирічна дочка Олена змушена визнати турботу знайденого татуся, який прагне налагодити сімейну ідилію. Фільм Дабл трабл (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Крихкий контакт стає стійким, коли Олександра упокорюється з появою бідних родичів і убогою родні невгамовного Роману. Професійна хватка безсистемного радіоведучого змінює затискачі. Формат передачі трансформується. Відчайдушність зникає з коментаря ведучого програми.

Режисер: Едуард Оганесян
Актори: Данило Бєлих, Катерина Варнава, Валерія Кулікова, Данило Кузнець, Слава


загрузка...