Кожен в цьому житті йде своєю дорогою, хтось вибирає протоптані стежки, ну а деякі люди, натоптують собі нові. Але і ті й інші, у деякі моменти своєї дороги, зупиняються на поділі шляху, і постають перед вибором, куди його продовжувати. Найчастіше, від нашого обраного шляху, залежить все подальше життя, тому перш ніж йти, потрібно добре все зважити. Картина розповідає про молодих людей, хлопця та дівчину, між якими красиві, щирі і чисті почуття, вони давно зустрічаються і беззавітно люблять один одного. Люк, головний герой фільму, любитель екстриму, бив чемпіон з родео, міцний, розумний хлопець, з мужнім характером.

Він давно мріє повернути минулі роки, щоб знову сісти верхи і довести всім, що він справжній чемпіон цього виду спорту. Його дівчина, Софія, щойно закінчила художній коледж, і так, як її успішність була однією з кращих в групі, їй роблять пропозиції про роботу в Нью-Йорку. Закохані стають перед вибором, успішна кар’єра, або довга, щасливе життя поруч з коханою людиною. Фільм Далека дорога (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Нелегкий вибір допомагає зробити спогад про немолоду знайому пару, які прожили пліч-о-пліч півстоліття. Нехай будуть пропонувати всі багатства світу, але любов між людьми непереможна.

Режисер: Джордж Тіллман мл
В ролях: Скотт Іствуд, Брітт Робертсон, Алан Алда, Джек Х’юстон, Уна Чаплін, Меліса Бенойст, Лоліта Давидович, Элеа Оберон, Кейт Форбс, Тьяго Риани

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress