загрузка...


Головна героїня – молода приваблива дівчина. У своїй окрузі вона одна з найкрасивіших дівчат. Дівчина народилася в сім’ї багатого фермера. Протягом кількох поколінь сім’я головної героїні займалася фермерством. Одного разу, дівчина дізнається про смерть свого рідного дядька. Смерть дядька стала для дівчини дуже сильним потрясінням. Незабаром після похорону дівчина дізнається, що стала єдиною спадкоємицею величезної ферми. Головна героїня вирішила продовжити багаторічну справу свого дядька. Тому почала дуже відповідально ставиться до роботи на фермі.

Про те, що головна героїня, вмить стала володаркою величезної ферми, що приносить не менш величезний прибуток, швидко дізналася вся округу. А дізнавшись про те, що головна героїня досі перебуває в холостячках, молоді хлопці з усієї округи, вирішили спробувати завоювати її серце. Але як би самі привабливі хлопці округи не намагалися привернути її увагу, їм так і не вийшло це зробити. Лише трьом хлопцям головна героїня віддала перевагу. Перший – самий звичайний фермер, який легко змушує її посміхатися. Фільм Далеко від збожеволілої натовпу (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Другий – молодий сержант, від одного погляду якого, всі дівчата, сходячи з розуму. А третій-багатий підприємець, який постійно пояснюється їй в любові. Головна героїня прекрасно розуміє, що вона повинна зробити вибір між ними.

Режисер: Томас Вінтерберг
В ролях: Кері Малліган, Маттіас Шонартс, Майкл Шин, Джуно Темпл, Тому Стерридж, Тіллі Восберг, Марк Уингетт, Доріан Лок, Сем Філліпс, Бредлі Холл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress