Фільм розповідає про життя молодої красивої дівчини по імені Кріссі. Одного разу в неї почалась сама чорна смуга, яка тільки може існувати на цьому світі. Спочатку нічого не віщувало біди, але з деяких причин дівчина залишилася без даху над головою. Вона зовсім не знала, що тепер їй робити в такій непростій ситуації, тому стала думати, як їй навчитися жити за чужий рахунок. Іншого вибору у головної героїні не було, адже гірше вже бути не може, а так можна хоч якось налагодити своє життя. Саме тому тепер Кріссі стала спокушати різних хлопців, щоб на ніч залишатися в їх будинку.

З самого початку її план був на висоті. День у день різні хлопці клювали на бездоганну красу дівчини, а також на її доступність. Кожну ніч вона проводила в новому будинку. Здавалося б, що тепер проблема дівчата повністю вирішена. Їй їсти, де спати і їсти, а що ж ще треба? Однак незабаром сталося несподіване подія, яка перевернула її життя з ніг на голову. Спочатку вона не сприймала серйозно всі ці зустрічі, але одного разу вона зустріла одного хлопця, у якого дійсно закохалася. Після чергової ночі їй необхідно було кинути його, але вона не хотіла цього робити.

Дівчина не може довго приховувати правду, але і розповісти її Девіду теж не варіант, адже він відразу вирішить її кинути. Який вибір зробить Кріссі в непростій ситуації? Фільм Дах на ніч (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Деніел Тененбаум
В ролях: Бен Раппапорт, Стейсі Малтин, Дов Тіфенбах, Теодора Вуллі, Та Діна Хайнс, Джей Дейункер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress