загрузка...


Серед претендентів у номінації «Золота пальмова гілка» відомого Каннського кінофестивалю в 2011 році був представлений фільм «Де б ти не був», створений італійським кінорежисером. Головну роль у цій драматичній кінокартині виконав голлівудський актор Шон Пенн. Сюжет стрічки розповідає глядачам історію одного рок-співака на ім’я Чейні, відчуло на собі вплив приголомшуючий слави, а нині, намагається знайти собі нове, хвилююче і захоплююче пригода. Рано пішов з батьківського дому, головний герой, після тридцяти довгих років власного життя, отримує звістку про те, що його рідний батько, який проживає зараз в США, відчуває себе дуже неважливо, і готується відійти в інший світ.

Вирішивши знову побачити свого батька, Чейні відправляється до нього, але на превеликий жаль встигає тільки до похорону. Життя екс-співака приймає дещо інший оборот, коли він дізнається про те, що нездійсненною мрією його померлого батька було справедливе відплата одному нацистському Кату, довгий час знущався над ним в концтаборі під час Другої світової війни.

Взявши на себе обов’язки по виконанню заповітного бажання батька, Чейні відправляється на пошуки мучителя, що ховається зараз десь в США. Фільм Де б ти не був (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Паоло Соррентіно
В ролях: Шон Пенн, Френсіс МакДорманд, Олуэн Фуэр, Джадд Херш, Ів Хьюсон, Керрі Кондон, Джойс Ван Паттен, Девід Бірн, Ши Уигхэм, Лирон Ліво

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress