Фільм Дедлайн (2009) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Взявши свій черговий замовлення на написання сценарію, Елліс з натхненням взялася за роботу, плануючи закінчити раніше терміну. Однак несподівана подія перевернула все життя дівчини з ніг на голову – хлопець письменниці спробував відправити її на той світ. Переживши цей шок, а також убита горем з-за такої підлості коханої людини, Елліс занурилася в глибоку депресію і втратив до роботи інтерес. І як не намагалася дівчина яку підганяють своїм роботодавцем змусити себе написати хоч пару рядків, у неї нічого не виходило. А тим часом «Дедлайн» все наближався, залишаючи все менше часу на опрацювання замовленого сценарію.

Сумнівів не було – треба було щось терміново робити. І зміна обстановки здалася не найгіршим варіантом. Так, погодившись на переїзд в заміський будинок свого продюсера, Елліс думала, що на новому місці в абсолютному самоті й тиші зможе, нарешті, знайти внутрішню силу і взяти себе в руки. Але варто було їй тільки переїхати, як в будинку тут же почали відбуватися дивні речі – предмети падали самі по собі, двері захлопувалися і всюди чулися якісь стогони. Фільм Дедлайн 2009 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Бажаючи дізнатися причину дивної активності старого будинку, письменниця випадково знаходить архів плівок, на яких зображена одна подружня пара. Любов якої від фільму до фільму псується, котру роз’їдає параноєю.

Режисер: Шон МакКонвилл
В ролях: Бріттані Мерфі, Тора Берч, Теммі Бланчард, Майкл Писцителли, Марк Блукас, Клаудія Тролл


загрузка...