Фільм Дефіле (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вирішивши повернутися в рідне містечко після неймовірно тривалої відсутності, трійка друзів навіть не підозрювала, які випробування їх чекають. Розповідаючи один одному про свої пригоди і роботі, про те, що відбувалося і на що вони сподіваються, чоловіки радіють спілкуванню один з одним, не плануючи більше його переривати. Все міняється, коли в містечко приїжджає літній чоловік, в компанії двох дуже гарних дівчат. Маша і Даяна швидко потрапляють у поле зору Вови, у якої все ще немає дівчини. Спостерігаючи за ними, чоловік ніяк не вирішується запросити Машу, яка сподобалася йому набагато більше, на даний побачення.

А тому, набравшись сміливості через кілька днів, пропонує обом дівчатам зустрітися за чаєм разом з його друзями. Зібравши компанію, Вова сподівається справити хороше враження на Машу і, добившись її розташування, розповісти про свої почуття. Але, запрошуючи настільки красивих дівчат, він не уявляв, наскільки вони здатні змінити життя кожного з чоловіків, які перебувають тут. Фільм Дефіле (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Приїжджі красуні виявляються птахами зовсім іншого польоту, і для того, щоб заволодіти їх увагою, необхідно стати абсолютно іншою людиною, далекою від того, ким хлопці є в даний момент.

Режисер: Віталій Суслин
В ролях: Ганна Махлина, Олександр Прасолов, Петро Микитенко, Анастасія Микитенко, Кузьма Микитенко, Ернст Романов, Сергій Рубльов, Ілля Ромашко, Галина Чурилова, Марія Карпова


загрузка...