Фільм Демон дерева (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головні герої рік тому відзначили день свого одруження. За цей час їм дуже приїлися побутові проблеми і скандали, які виникали через дрібницю. Вони вирішують відзначити рік з дня весілля на лоні природи. Для цього вони збирають похідний набір і відправляються в саму глушину лісу. Вони розбивають намет і вважають, що саме в цьому відокремленому місці вони зможуть нарешті відпочити і налагодити відносини між собою. Вони відключають мобільні телефони, щоб ні хто не завадив їхньому щастю.

Але несподівано все йде так, як хотілося б подружжю. Вони навіть не могли подумати, що з ними станеться в цьому нещасливому місці. По дорозі вони зустріли мисливців, які несли з собою дуже багато зброї. Саме вони повідомили молодим, що краще їм забиратися від сюди, поки вони не потрапили в неприємності. З’ясувалося, що в лісі живе якийсь небачене істота, що вбиває всіх, хто попадеться на його шляху. Тепер молодята зрозуміли, що ситуація досить серйозна і їхнє життя перебуває у великій небезпеці. © baskino-z720.ru

Вони навіть не уявляють, які випробування їм доведеться пережити. Чи зможуть вони в кінцевому рахунку вибратися з цього лісу в живих і не попастися тварі, яка відразу їх вб’є? Фільм Демон дерева (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Патрік Рі
В ролях: Фіона Дуріф, Роб Баутон, Джейк Бьюзі, Мішель Міллс, Кевін Дж. Райан, Брюс Вільямсон


загрузка...