Фільм День драфту (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Америка — це та країна, де крім великої кількості різних свят також є і звичайні дні, які також популярні, як і будь-які інші урочистості. Наприклад, одним з таких днів є так званий День драфту. Протягом цього самого дня всі ті спортсмени, популярність яких дуже низька, можуть укласти солідний контракт з впливовою людиною. Таким чином, спортсмени, що є новачками у спорті, можуть зажити зовсім іншим життям, де помста знаходиться лише для великих матчів і величезних грошей, гонорарів. Ця подія, цей день здатний кардинальним чином вплинути як на спортсмена, так і на всю його життя, сильно змінивши її.

У цей день відбувається сутичка відразу тридцяти двох команд. Більш ніж двісті хлопців грають сім раундів, за які і вирішується їх подальше майбутнє. Таким чином визначається шанс стати професійними гравцями футбольної ліги. Звичайно, важливим цей день є не тільки для спортсменів другого сорту, але і для тих, у кого у володінні є спортивні клуби, оскільки талановиті хлопчини потрібні абсолютно всім. Фільм День драфту (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Придбати в команду хорошого гравця — це не лише прагнення до успіху і перемоги, але також і бажання знайти покликання з боку глядачів та вболівальників. Чим же закінчиться ця історія для головних героїв?

Режисер: Айвен Райтман
В ролях: Кевін Костнер, Дженніфер Гарнер, Деніс Лірі, Френк Ланджелла, Сем Елліотт, Еллен Берстін, Чедвік Боузман, Кріс Берман, Дейв Дональдсон, Патрік Ст. Еспріт


загрузка...