Фільм «День Лікаря» — це справжній сюрприз для фанатів серіалу «Доктор Хто», адже саме він є продовженням відомої кінокартини. Тепер телеглядачі зможуть переглянути факти з життя Доктора, а також просто побувати в світі часу. У фільмі беруть участь не один Лікар, а цілих три. Разом зі своєю супутницею, вони потрапляють у всілякі ситуації, та до того ж в різних відрізках часу. Нарешті в одному фільмі можна побачити відразу трьох лікарів і пройти весь їх минулий шлях. Першою історією буде розшифровка зв’язку, яка об’єднувала Доктора і Єлизавету 1. Проти неї в 1562 році при дворі готували справжню змову.

І тільки Доктор зможе допомогти їй уникнути смерті. Друга історія перенесе нас за часів багатовікової війни, де також братиме участь Доктор. Війна залишила дуже великий відбиток на совісті героя. В останній історії Доктор відправиться в Лондонську Національну галерею і спробує розібратися з усіма неприємностями, які там відбуваються. Фільм День Лікаря (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Під час своєї подорожі троє докторів повинні розібратися з множинами проблем, що чекали їх на шляху. Фільм допоможе нам повністю зануритися в атмосферу фантастики і пригод, разом з його героями.

Режисер: Нік Харану
В ролях: Метт Сміт, Девід Теннант, Дженна Коулман, Біллі Пайпер, Джон Херт, Джемма Редгрейв, Джоанна Пейдж, Інгрід Олівер, Пітер Капальді, Том Бейкер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress