Фільм День матері (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представлена драматична кінокартина, наповнена специфічним гумором «День матері», розповідає про стосунки матерів з їхніми дітьми в переддень свята дня матері. Фільм вміщує в себе десять різних історій, побудованих в основному на відносинах дочок з мамами. Головні героїні будуть переживати безліч різноманітних моментів свого життя, як приємних, так і не дуже, адже більшість таких відносин залежить від взаєморозуміння між особами жіночої статі.

У кожної героїні своєрідне бачення світу, і що властиве жіночій природі, вони намагаються нав’язати його підростаючому поколінню, уберегти їх від безглуздих помилок молодості, які самі колись робили. Юні леді, у свою чергу, бажають повної свободи дій, але не можуть в деяких моментах послухатися батьків. Не бажаючи засмучувати своїх мам, вони готові піти на деякі хитрощі, щоб домогтися бажаного результату. Кожен з представлених сюжетів по-своєму цікавий і унікальний, але всі вони стосуються однієї і тієї ж теми.

І найголовніше. Що у всіх історіях, справа рухається до маминого свята, а, значить, сюрпризів не уникнути, ось тільки їх характер буде істотно відрізнятися. Фільм День матері (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Підлогу Даддридж, Найджел Леві
В ролях: Крістіна Річчі, Сьюзен Сарандон, Кортні Кокс, Шерон Стоун, Миру Сорвіно, Сельма Блер, Єва Амуррі, Люк Мітчелл, Пол Уеслі, Елізабет Дейлі


загрузка...