Томмі, в загальному, був задоволений своїм життям. У нього була хороша робота, яка дозволяла йому не бідувати, а ще у нього була улюблена жінка, яка прикрашала його дні. Герой довго працював в поліції, він відмінно себе зарекомендував, тому йому часто давали займатися непростими справами, чому Томмі був невимовно радий, бо найбільше він терпіти не міг рутинної роботи з папірцями. Цей чоловік неодноразово доводив, що є відмінним оперативником, якому під силу не тільки взяти злочинця на гарячому, але і наздогнати підозрюваного, навіть якщо той дуже швидко бігав.

Так вже вийшло, що з недавніх пір Томмі почав регулярно прикладатися до пляшки, причому він не міг пояснити, чому його раптом спокусила ця згубна звичка, спочатку він пив небагато, потім все більше і більше. Це зіпсувало його відносини з коханою, та й на роботі на нього почали дивитися скоса. Нещодавно під час виконання чергового завдання герой пошкодив колінну чашечку, коли намагався виламати двері, він зробив це так незграбно, що ледь не потрапив в клініку, звідки б його швидко не випустили. Він погодився виконати розпорядження начальника, який заявив, що Томмі треба відновитися, для чого йому варто трохи посидіти вдома, якщо вже він не хоче звертатися до лікарів. Але вдома герой спершу набрався, а потім пробував домогтися частки уваги від коханої, але нічого в нього не вийшло. Вже на наступний день Томмі вирішив, що треба якось виходити з цього стану, він почав відновлювати рухливість ноги і пообіцяв собі, що постарається поменше пити.

Він ще не відновився повною мірою, але вже зібрався виходити на роботу, бо не хотів пропустити марафон в його місті. Скоро Томмі стане свідком сильного вибуху, він тут же забуде про свою травму і постарається допомогти якомога більшій кількості постраждалих. Фільм День патріота (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пітер Берг
В ролях: Frank Czarnowski, Кевін Бейкон, Джон Гудман, Мішель Монахен, Крістофер О’Ши, Марк Уолберг, Майкл Маршан, Rhet Kidd, Діккі Еклунд мл., Дж.К. Сіммонс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress