Життя чарівної Сави вирує яскравими фарбами. Молода дівчина нещодавно вийшла заміж і щаслива в романтичних відносинах з благовірним чоловіком. Кожен день наповнений пригодами і новими відкриттями. Здавалося б, що все життя склалося непогано і щастя нікуди не піде. Ось тільки з часом пристрасть коханого чоловіка пішла, в сім’ї почали відбуватися часті сварки, та й конфлікти, про які було неможливо забути. Важкий процес розлучення залишив відбиток в душі імпульсивної Сави. І ось через 3 роки героїня фільму проживає в сумній самоті, згадуючи про сумний минулий досвід.

Дівчина не бажає більше мати справ з протилежною статтю, оскільки практично перестала довіряти чоловікам. Пішовши в себе, дівчина мало не опинилася на межі депресії і нервового зриву. Спогади про коханого Юйчіро з кожним днем обтяжували Саву все більше. У певний момент доля підносить давнім закоханим нову зустріч. Випадкова подія кардинальним чином змінює звичну життєдіяльність обох. Старі почуття можуть нахлинути знову, проте перед ними стоїть безліч перешкод.

Чи зуміють старі кохані знову закохатися в один одного і відчувати взаємну симпатію при кожній зустрічі, залишається лише здогадуватися. Фільм Денна красуня (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хіросі Нісітані
Актори: Ая Уето, Такумі Саїто, Аюмі Іто, Мінорі Хагівара, Котаро Сіга, Масакі Міура, Кієхіко Сібукава, Даіго Мацуї, Юсуке Ханато, Еріка

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress