Фільм Державна справа (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Політика справа огидне, але багато шукають цю бруд, не боячись захлинутися. Творити беззаконня так приємно, картина «Державна справа» покаже, на що готові піти чиновники заради високої мети. Майкл, молодий помічник одного з членів сенату, молодець має намір пустити в хід силу, підкуп, компромат, шантаж, лише б зайняти високий пост в резиденції президента. У хлопця постійно різні стандарти, розкривати карти не збирається, тільки стрімко просуваючись вперед, він не гребує затягнути до себе в ліжко дружину і дочку сенатора.

Налаштований на агресивність і брехня молодий хват настільки загрався, що не помітив як наблизився до точки кипіння. Проводячи політику на шкоду країні хитрун, згоден на все, тільки б стати біля штурвала. Про його плани починають здогадуватися, тепер хитрунові минути лиха, загроза від опонентів стає все страшніше. Нахабні дії дратують противників, вони згодні знищити неугодного шахрая. Суперники збираються перегородити шлях невгамовному малому не тільки зараз, але назавжди. Фільм Державна справа (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Не втопиться в брудній мийці цілеспрямований божевільний, можливо, йому вдасться розширити межі впливу, але якою ціною і скільки він зможе триматися на плаву? Як помститься Лоусону Бейсан? Чи зможе буйний ентузіаст з дрібниць побудувати життя, нерозумно роблячи помилки.

Режисер: Ерік Бросс
В ролях: Тора Берч, Мімі Роджерс, Едріан Греньє, Грейс Вікторія Кокс, Девід Джеймс Елліотт, Фей Грант


загрузка...