Фільм Десять тисяч святих (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дії стрічки розгортаються в 80-их роках минулого століття. Молодий хлопець по імені Джуд живе разом зі своєю мамою у Вермонті. На дворі напередодні прекрасного свята Нового року. Напередодні свята, герой відправляється на вечірку зі своїм другом Тедді і його дівчиною Елізою. І ось товариші веселяться, випивають і танцюють. Але вони ще й припускають, чим закінчиться веселощі. Тедді вжив занадто багато наркотичних речовин і помер від передозування. Джуд був близький з приятелем, тому його загибель дуже важко переживає. Щоб хоч трохи забутися, він відправляється на Манхеттен до батька, з яким вже кілька років не спілкувався.

Герой має намір помиритися з татом і надолужити втрачені роки. Перемир’я пройшло дуже вдало, і Джуд познайомився з багатьма родичами. Здавалося, що життя знову пожвавилося. Але невдовзі хлопець дізнався, що Еліза чекає дитину від загиблого товариша. Розуміючи, що дівчина залишилася зовсім одна, без підтримки, він має намір допомогти їй з вагітністю, щоб та не зробила аборт. У цій справі Джуду зголосився допомогти батько.

І ось троє героїв разом мають намір пройти всі труднощі і зайнятися вихованням майбутнього малюка. Але чи вдасться їм це зробити? Фільм Десять тисяч святих (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Шарі Спрінгер Берман, Роберт Пульчини
В ролях: Генрі Келемен, Джуліанна Ніколсон, Ітан Хоук, Ейса Баттерфілд, Еван Джогиа, Надя Олександр, Хейлі Стайнфелд, Емілі Мортімер, Austin Ramsey, Джефф О’доннелл


загрузка...