Фільм Детектив 2 (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кількість вбивств неухильно зростає по всьому світу. Люди не можуть відчувати себе в безпеці, адже їхнє життя постійно перебуває під загрозою. Важка економічна ситуація, масове соціальне розшарування просто призводить до того, що вбивцею може виявитися будь-який з нас. Межі прийнятного і дозволеного стерлися, а замість них з’явилися лише соціальні пута і мітки, що суспільство як ярлики готовий ліпити і ставити. У Китаї ситуація ще гірша. З-за лінії партії і через ідеологію комуністів інформація не має іншого трактування, крім офіційної, що влада країни дозволили і внесли до використання.

Поліція просто не може допустити і зробити помилку. Ті, хто звинувачує поліцейських і звинувачує, викриває їх промахи автоматично стає ворогів суспільства, і сам отримує клеймо злочинець до кінця своїх днів. Приватні детективи набирають популярність. Чоловік по імені Там один з них. Він допомагає нужденним дізнатися, зрозуміти, що ж сталося і чому органи влади не праві. Під час роботи над новою справою він дізнається, що недавнє вбивство пов’язане зі смертю його справжніх батьків.

Детектив повинен розібратися в цій складній історії. На кону стоїть дуже багато, і тільки він зможе схилити чашу терезів на свою сторону. Фільм Детектив 2 (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Оксид Пан
В ролях: Аарон Квок, Патрік Там, Гун Бейбі, Ау Хін Вей, Едді Чун Сіу-фай, Лаі Чі Вей, Сіві Лам, Ллю Кай Чі


загрузка...