Фільм Детройт (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У другій половині 60-х років минулого століття ситуація в найбільшому автопромисловому центрі США загострилася до краю. Багатотисячний населення міста зіткнулося з очевидними проблемами. Через стрімке розвитку промисловості місцевій владі і великим бізнесменам довелося грунтовно розширювати територію населеного пункту. Основні підприємства, що забезпечують роботою тисячі фахівців, виявилися в передмістях. Саме туди незабаром перемістилися офіси переважної більшості підприємств і організацій, фінансових установ.

У самому місті, обезлюднює буквально на очах, залишилися тільки жителі, нездатні або не бажають працювати. У центральних частинах Детройта з’явилися явні ознаки расової нетерпимості. Місцеве населення відрізнялося колоритністю. Афроамериканці намагалися відстоювати власні права, що не сподобалося білої частини детройтці. Через масового безробіття різко зріс рівень злочинності. Почастішали випадки нападів, грабежів, убивств. Поліцейські марно намагалися контролювати ситуацію, але в злощасної ночі 1967 року рівень невдоволення частини городян досяг межі. Спровокував масові заворушення рейд полісменів, які мали намір перевірити підпільні питні заклади. Фільм Детройт (2017) дивитися в хорошій якості HD.

Під час відвідування копами одного з злачних місць виникла бійка з відвідувачами. Її наслідки виявилися фатальними. Заворушення в окремих кварталах тривали кілька днів, супроводжуючись численними руйнуваннями і людськими жертвами.

Режисер: Кетрін Бігелоу
В ролях: Джон Красінскі, Кейтлін Дівер, Саміра Уайлі, Джон Бойега, Ханна Мюррей, Уілл Поултер, Джек Рейнор, Тайлер Джеймс Вільямс, Ентоні Макі, Джейкоб Латімор


загрузка...