Світ звалився причому самим жахливим і невідворотним чином. Глобальний катаклізм і найпотужніша пандемія, засудили до смерті практично все населення планети. Крім смерті людей, сама Земля, перестала бути придатною для життя людей. Звичайно ж, тут ще було повітря і можливість існування на поверхні, але сама нирка втратила всю придатність. Більше немає сільського господарства, а значить і ресурси прожитку обмежені самим серйозним чином. Влада, політика, технології та розваги, все це слова вже давно забуті нечисленними вижили. Вони в ході всього цього кінця світу, розділили на два табори.

З одного боку стоять діти, практично здичавілі в цьому новому світі. Вони живуть своїми особливими порядками, без всяких умов зручності та розвитку. Другий табір представляється дорослими, які все ж змогли зберегти хоч якийсь лад суспільства. Всі вони, намагаються вижити і велика частина їх старань спрямована в бік пошуків їжі. Фільм Пипець 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В такій обстановці, зовсім не дивний факт того, що хтось може втратити свою людяність. Кожен новий день, для деяких може стати останнім. На жаль, нова Земля, не є сприятливою і смерть тут постійний гість.

Режисер: Іван Ноель
В ролях: Тетяна Гонзалес Боззетто, Хоакін Бризуэла, Оскар Світу, Розана Россотти, Зоя Осан, Емануель Ренцини

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress