Після масштабного природного лиха, на території події Нового Орлеана, в місто почали стікатися фахівці, що мають різного напрямку кваліфікацію, щоб вивчити подробиці катастрофи і постаратися виявити способи попередження подібних, смертоносних явищ. У число прибулих експертів входить середньовікова американка, що є висококваліфікованим інженером ВПС. Приваблива дама досить довго знаходиться на відповідальній посаді, з честю виконуючи в серйозній, державній структурі професійний обов’язок. В її обов’язки об’єктивна оцінка входить обставин, що склалися після руйнівного урагану, який залишив жахливі наслідки.

Рішуча, цілеспрямована служить оперативно береться за роботу, будь-яких ускладнень не припускаючи для своєї діяльності. Прибувши на місце стихійного лиха, жінка-інженер не здогадувалася, з якими явищами їй доведеться зіткнутися. Незабаром починає ціла низка відбуватися дивні, взаємопов’язаних подій, які несподівано втягують жінку в небезпечний вир непередбачених дивацтв. Пізніше стає зрозумілим, що вона в якихось незрозумілих замішана політичних інтригах, що мають якийсь зв’язок з магією Вуду.

Заінтригована дама приймається розслідувати незвичайні події, намагаючись з’ясувати справжні причини раптового виникнення найпотужнішого урагану, на Новий Орлеан налетів. Фільм Дев’ятий район (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Камілль Браун
В ролях: Джульєтт Беннетт, Джеймс Уорд, Чарльз Блек, Грегорі Альбрехт, Крістін Хамід, Гленн Маджі

загрузка...