загрузка...


З самого дитинства Сергій мріяв про успішної творчої кар’єри, пов’язаної зі сферою кінематографа. Він завжди намагався перенести театр в реальне життя і грати різні ролі, перевіряючи реакцію оточуючих людей. Проте консервативні батьки були проти вступу юнака на акторський факультет, пророкуючи йому майбутнє у величезному світі фінансів. Щоб не докучати, матері і батька, Сергій успішно отримав вищу освіту і відкрив власний бізнес. В інституті молодий чоловік не забував про хобі, беручи участь у концертах і спектаклях. Серйозні засідання і важливі зустрічі, швидко набридли чоловікові.

Але він розумів, що підприємницька діяльність приносить хороші гроші, що дозволяють задовольнити безліч потреб. Хлопець вирішує розважитися, і знову згадати колишню молодість. З допомогою своїх артистичних здібностей він починає велику гру в суворій фінансовому співтоваристві. Обводить потенційних замовників і спонсорів, своєї компанії навколо пальця, щоб отримати багато корисних зв’язків, засобів і фінансів.

Деколи витівки бізнесмена не зрозумілі суспільству, він може переодягнутися в жінку і заманювати співробітників фірми, використовуючи хитрі виверти. Фільм Дійти до ручки 2015 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Микола Кишеню
В ролях: Данило Пьянзін, Анастасія Забирова, Олександр Биковський, Євген Томашевський, Дарина Цалькович

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress