Коли людина молода, то йому здається, що все буде добре. Життя представляється низкою шансів, за які просто потрібно вхопитися і триматися до кінця. У цей період життя все бачиться тільки в яскравих фарбах, хочеться всього спробувати, відчути глибину емоцій. Але не завжди так просто, адже є такі речі, які називаються обставинами. Від них не сховаєшся, бо вони просто настануть. Деякі стверджують, що всі події, які відбудуться з людиною заздалегідь затверджені десь там на небесах. Можливо це і так, але страждати доводиться людям.

У центрі цього фільму виявляється шестеро підлітків які живуть в маленькому містечку. Вони нічим не відрізняються від звичайних представників свого покоління. Вони люблять розважатися і зовсім не збираються думати про наслідки. Герої знаходяться в тому віці, коли людина вперше дізнається, що значить розбите серце. Життя кожного героя змінюється, тому що не всі готові боротися з обставинами.

Забуваючись в наркотичному угарі, вони не думають про те, що проблеми потрібно вирішувати. Доросле життя покаже вчорашнім дітям, що їм рано розслаблятися. Фільм Дика молодість (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Кертіс Джонсон
Актори: Грейс Вікторія Кокс, Текуан Річмонд, Вілл Бріттейн, Хлоя Лівайн, Саша Фельдман, Мітчелл Едвардс, Джонатан Майкл Траутменн, Томас Пейс, Жавун Бейкер, Качи Антковіч

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress