загрузка...


Фільм «Дике життя» дивитися в хорошій якості HD 720p. Пако і Нора і їхні діти регулярно ведуть напівкочовий стиль існування. Їх еталон – знаходиться далі від цивілізованого і продажного світу і проживати в середовищі природи і таких же, як вони, людей. Однак в один із днів норі все це набридає. Вона бере дітей і прямує до матері, плануючи отримати опіку над трьома синами. Тільки, користуючись своїм впливом на молодших синів, Пако вмовляє їх здійснити втечу з того «культурного світу» в світ дикої життя. Втеча завдовжки в одинадцять років…

Справжня історія Філіпа Фурньє, псевдонім Пако, і його двох синів Окієси і Цалі Фурньє. Пако ігнорує всі угоди про утримання під вартою і вирішує не повертати своїх шести і семилітніх синів до матері. Відтепер він хоче виховувати їх у громадах у віддалених районах, один з природою.

Вони не тільки відчувають страхи і небезпеки вільного життя, але і близькі дружні відносини і їх щасливі моменти. Фільм Дике життя (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Седрік Кан
В ролях: Матьє Кассовіц, Селін Саллетт, Девід Гасту, Жюль Ритманик, Софіан Невеу, Ромен Депре

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress