загрузка...


Ева-заміжня жінка, яка відчуває гнітюче самотність, що не дозволяє забезпечити благополучне існування. Вона зустрічається дуже рідко з коханим чоловіком, Що працює в Норвегії. Чоловік проводить за кордоном багато часу, приїжджаючи в рідні місця лише зрідка. Дружина самостійно змушена домашнім господарством займатися і вихованням пари неповнолітніх дітлахів. Діти доставляють масу приємних моментів, але не можуть повністю потребу задовольнити в спілкуванні з людьми. Їй хочеться себе коханій відчувати, оточеній чоловічою увагою, відчувати неповторні відчуття. Не зумівши протистояти сильній спокусі, Ева заводить близькі взаємини з неповнолітнім хлопцем.

Вона з головою кидається в вир всеосяжної пристрасті, про обережність забуваючи і необхідності дотримуватися моральні принципи. Заборонений роман не міг продовжувати безкарно тривалий час. Дружина, який повернувся з відрядження, чекає безліч неприємних чуток, які поповнюються пікантними подробицями, що виходять від цікавих сусідів.

Сімейне щастя руйнується через легковажного вчинку жінки, яка проміняла подружню вірність на кілька ночей порочної любові. Фільм Дикі троянди (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ганна Ядовская
В ролях: Марта Нерадкевич, Міхал Журавський, Наталія Бартник, Домініка Бивнет, Аліна Хехельская, Бартломей Фирлет

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress